• Konkurs plastycznym – „ Święta Barbara – patronka Tarnowskich Gór ‘– rozstrzygnięty

• Gratulujemy uczennicom klasy I a : Kindze i Zosi Brynkus, które zostały nagrodzone w konkursie plastycznym organizowanym przez Muzeum w Tarnowskich Górach. Dziewczynki zostały zaproszone na uroczyste wręczenie nagród, które odbyło się 11 grudnia 2022r. Nagrodzone prace zostały zaprezentowane na okolicznościowej wystawie w Muzeum.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

• XXII Edycja Szlachetnej Paczki

• Za nami jeden z magiczniejszych weekendów w roku- WEEKEND CUDÓW! 😍🌟💞🎉Nam tegoroczna edycja chyba najbardziej  zapadnie w pamięci w postaci liczb ❤️1 szkoła Podstawowa 🏫1 cudowna  rodzina 👩‍❤️‍👨2 kiermasze charytatywne,2 zakręconych na pomoc koordynatorów,2 zaangażowanych czynnie nauczycieli, 🧑‍🏫🧑‍🏫4 rolki taśmy klejącej,8b - Siłacze!11 rolek papieru ozdobnego,17 ciężkich i pełnych paczek 🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁1500 zł na podarunkowej karcie zdrowia😍Kilkadziesiąt dobrych, wrażliwych, przepełnionych empatią serc ❤️❤️❤️Ten Grudzień to był istny rollercoaster! ❤️ ale daliśmy radę! 👏🤗💪Drodzy wolontariusze, uczniowie, rodzice, nauczyciele, pracownicy szkoły, już 3 raz! 🥹Razem! ❤️3 raz - wspólnymi siłami, ręka w rękę, mieliśmy niebywały zaszczyt pokazać jednej z rodzin, że magia świąt istnieje. 🎅🌲🌟Pokazaliśmy, że są dobrzy ludzie którzy nie przechodzą obojętnie wobec pomocy bliźnim. 💞Pomimo sytuacji jaka obecnie trwa, każdy z Nas, Was, podzielił się tym co ma. Choć jeśli mogę -  podzieliliśmy się czymś co nie ma ceny, czego nie da ubrać w liczbę a czasem nawet w zdanie. To ludzkie, ciepłe, wrażliwe serca.To był zaszczyt! Dziękuję ❤️" Dodaj małe do małego, a powstanie wielki stos".

• PLEBISCYT EDUKACYJNY DZIENNIKA ZACHODNIEGO

• Wojewódzki finał rozpoczęty!

Miło nam poinformować, że nasz nauczyciel Pani Natalia Pielok zakwalifikowała się do wojewódzkiego finału plebiscytu Dziennika Zachodniego na Nauczyciela Roku.

Pani Natalia zajmuje obecnie piąte miejsce, a głosowanie nadal trwa.

Głosować na Panią Natalię można do 12 grudnia 2022 roku do godziny 22:00, pod linkiem

Pani Natalii gratulujemy sukcesu i trzymamy kciuki w finale :)

• Barbórka

• W dniu 6 grudnia uczniowie naszej szkoły pod opieką Pani Magdaleny Arndt i Pani Agnieszki Wilk przygotowali występ z okazji Barbórki. Na uroczystość zostali zaproszeni górnicy z rodzin występujących dzieci. Rodzice przygotowali także poczęstunek.

Uniowie Jedenastki wiedzą jak świętować tardycyjne śląskie święta :)

• Kochani Wolontariusze! ❤️

• Z okazji Waszego Święta 🎉 składam Wam: najserdeczniejsze życzenia.🍀 Samych dobrych chwil w życiu,🍀samozaparcia w dążeniu do celu,🍀zapału w nowych działaniach.🍀Satysfakcji z wykonywanych działań, a także skutecznego zarażania Waszą postawą innych osób z Waszego otoczenia.❤️ Swoimi bezinteresownymi  uczynkami sprawiacie, że ten Świat jest piękniejszy. 💞Niech Wam zawsze słońce świeci i spełniają się marzenia!Z wolontariackim pozdrowieniem - Kamila Niedobecka - Michałek