• KONKURS "MISTRZ MATEMATYKI"

• Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich uczniów, którzy wcześniej zapisali się na konkurs na Mistrza Matematyki

KLASY I-III środa 5 kwiecień sala nr 15, 4 lekcja, godzina 10.45-11.30 (pani Agnieszka Wilk)

KLASY IV-VIII wtorek 4 kwietnia sala nr 11, 7 lekcja, godzina 13.40-14.25 (pani Dorota Opara-Krupa)

• Gratulacje!

• Serdecznie gratulujemy Kindze Lazar, uczennicy kasy VIIIc, która 9 marca 2023 brała udział w finale Wojewódzkiego Konkursu Matematyka w Geografii. Kinga świetnie poradziła sobie z trudnymi zadaniami konkursowymi, była o włos od tytułu laureata konkursu. 😃

Wielkie brawa za ciężką pracę włożoną w przygotowanie się do konkursu. 👏👏👏

• Szkolne Koło Wolontariatu

• " Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów".

🌹Z okazji dzisiejszego" Dnia Kobiet"🌷 reprezentacja Szkolnego Koła Wolontariatu wraz z koordynatorem postanowili odwiedzić podopieczne  Domu Seniora "Dolomity".💐🍀🌹Dzięki współpracy p. Marioli Milejskiej z naszym Szkolnym Kołem Wolontariatu, uczniowie podczas lekcji plastyki wykonali przepiękne kwiaty, którymi Wolontariusze obdarowali pensjonariuszki Domu. 🌷💐🍀🌹Wszystkim uroczym Panią składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszego Święta 💐💐💐💐💐💐

• Kochani!

• Nasza szkoła przyłączyła się do proekologicznej,a zarazem charytatywnej akcji „Kolorowe kredki” organizowanej przez Szkołę Podstawową im. Ignacego Jana Paderewskiego w Zagościńcu.

Zbieramy:

* Kredki ołówkowe niekompletne, częściowo zużyte (nawet kilkucentymetrowe)

* Kredki ołówkowe nowe

* Temperówki (ostre)

Prosimy, aby przekazane kredki były zatemperowane, czyste (bez śladów plasteliny, kleju itp.), niepogryzione i niepołamane.

Kredki zostawiamy w pudełku znajdującym się na stoliku przy sekretariacie.Wszystkie odeślemy do organizatorów akcji. Tam  zostaną odrestaurowane i przekazane do szpitali, szkół przyszpitalnych i świetlic środowiskowych lub do fundacji wspierających dzieci. Te, które są w gorszym stanie, będą przerabiane na kredkowe małe dzieła. Kredkowa biżuteria  i inne przedmioty z kredek są przekazywane na różne aukcje charytatywne, wspierając zbiórki pieniędzy.Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

• Uwaga!

• Drodzy Uczniowie!

Wydłużamy termin składania prac na konkurs plastyczny oraz na najlepszego poetę z okazji Święta Matematyki, które odbędzie się w naszej Szkole.Prace można składać do 20 marca b.r. Do udziału w konkursie na Mistrza Matematyki należy zgłaszać się do dnia 20 marca osobiście lub przez dziennik elektroniczny:klasy l-lll do p.Agnieszki Wilk, klasy IV-Vlll do p.Celestyny Kozak.