• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO W NASZEJ SZKOLE

• 21 lutego obchodziliśmy w naszej Szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Jego celem jest ochrona języków ojczystych oraz dbanie o języki zagrożone i ginące. Ten szczególny dzień przypomina o różnorodności językowej na świecie, a jednocześnie podkreśla wartość języka w rozwoju dziedzictwa kulturowego. Obchody Dnia Języka Ojczystego są dobrą okazją, by zadbać o swój język. A zadbać można właściwie w jeden zasadniczy sposób – pracować nad poprawnością językową i dużo czytać, bo literatura utrwala i kształtuje język. Z tej okazji uczniowie klasy 4a i 5b przekazali wszystkim właśnie literackie słowo, czyli specjalnie wybrane cytaty, by utrwalić pamięć o tym niezwykłym i obchodzonym na całym świecie dniu.

• Rekrutacja do klas I na Rok Szkolny 2024/2025

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 im. Władysława Broniewskiego w Tarnowskich Górach ogłasza nabór do klas I na rok szkolny 2024/2025.

Dzieci z obwodu naszej szkoły od 1 marca 2024r.

Dzieci spoza obwodu od 6 do 17 maja 2024r.

Więcej informacji w zakładce:

• Akcja Zima - Szkolne Półkolonie

• W pierwszym tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbyły się półkolonie w ramach Akcji Zima.

W tym roku uczniowie spędzili aktywnie czas w Parku Wodnym oraz w Sali Zabaw Stonoga. Uczestniczyli w warsztatach plastycznych oraz kulinarnych z degustacją pizzy w Pizzerii Pod Drewnianym Bocianem w Tarnowskich Górach.

Uczestnicy mieli okazję zwiedzić także pałacowe pomieszczenia w Kompleksie Zamkowym w Starych Tarnowicach i poczuć się jak prawdziwi rycerze :), a także spędzić czas bliżej natury, zwiedzając Palmiarnię w Gliwicach :)

Obszerna fotorelacja znajduje się na szkolnym facebooku

• Podsumowanie Akcji Szkoły Pełne Talentów

• Nasza szkoła kolejny raz wzięła udział w akcji Szkoły Pełne Talentów.  😌 W tym roku za zebrane Talenciaki doposażyliśmy świetlicę szkolną w nowe klocki, matę do rzutów z woreczkami oraz piękną komodę na klocki.😍 Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zbierali Talenciaki dla naszej szkoły 😍