• Gratulacje!!!

• Dnia 21.02.2023 r. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Tarnowskich Górach odbył się XXII Międzyszkolny Konkurs Gwary Śląskiej "PO NASZYMU POGODOMY...POŚPIEWOMY..."

Naszą Szkołę reprezentował uczeń klasy VIII b Tomasz Szeliga, który zajął I miejsce w kategorii Talent Aktorski.

Tomkowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :)

• SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU

• We Współpracy z naszą szkolną biblioteką OGŁASZA ;Wielką Zbiórkę Książek ❤️📚Jeżeli masz w domu zadbane książki,z których nie korzystasz,📚Jeśli zmieniłeś styl, ulubionych pisarzy,📚Zmieniasz książki dziecięce na młodzieżowe, 📚Masz książki których chcesz się ich pozbyć –🎁przynieś je do Nas!!!🎁My damy im drugie życie, a Ty zrobisz coś dobrego dla innych :)Podpisane, uszanowane książki proszę składać w bibliotece szkolnej lub u Pani pedagog w sali nr 19.

Książki zbieramy do 03.04.2023 r.

Dziękujemy! 🍀💐

• Gratulacje

• Pod koniec zeszłego roku szkolnego odbył się Wojewódzki Konkurs Poetycki dla szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Laureatkami tego konkursu zostały Urszula Stawska z klasy IVb za wiersz o tytule „Róże w kolorowe paski” oraz Maria Podzimska z klasy Va za wiersz o tytule "Pasjonatka". Obydwa utwory zostały wydrukowane w XIX tomiku pt.: „Antologia Poezji Dziecięcej i Młodzieżowej”.

Uli i Marysi serdecznie gratulujemy sukcesu!

Jesteśmy bardzo dumni :)

• PIĄTKA Z NARODOWYCH

• W ostatnim czasie zajęcia w klasie IIb wypełnione są tańcem, śpiewem i barwnymi strojami. Wszystko to w ramach realizowanego projektu Narodowego Centrum Kultury. Uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowują się do konkursu. W ostatnim czasie odbywały się zajęcia etnograficzne, podczas których dzieci poznawały elementy strojów ludowych oraz same wykonały stroje Krakowiaków Zachodnich. Praca ta, przy śpiewie piosenek ludowych z regionu krakowskiego przyniosła wiele radości i satysfakcji z wspólnego działania.

• Podziękowania

• Dziękujemy wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom szkoły za wspólny udział w akcji #Smachallenge dla Igi Czekalskiej @igaijejwalkazsma.Udało się!Cała społeczność szkolna może z dumą ogłosić, że Igusi pasek się zazielenił.Wielkie brawa 👏 dla;Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnowskich Górach iSzkoła Podstawowa nr 5 im. Królowej Jadwigi w Tarnowskich Górach  ❤️ za podjęcie rzuconej Wam rękawicy i wsparcie Igi Czekalskiej Iga Czekalska i Jej walka z SMAZachęcamy pozostałych nominowanych do przyłączenia się do akcji i niech dobro idzie w świat! Jest dużo dzieci zbierających na walkę z SMA.Razem zawsze możemy więcej! ❤️

• Rekrutacja do klas I

• Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 im. Władysława Broniewskiego w Tarnowskich Górach ogłasza nabór do klas I na rok szkolny 2023/2024.

Dzieci z obwodu naszej szkoły od 1 marca 2023r.

Dzieci spoza obwodu od 8 do 19 maja 2023r.

Więcej informacji w zakładce:

• Góra Grosza

• Dzisiaj zakończyliśmy akcje Góra Grosza. XXIII edycje zakończyliśmy z wynikiem 194 zł, 30 grosze❗❗❗🔥👍👏💪❤️😍Dziękujemy wszystkim za udział 😘❗😍

• Projekt Mamy Kota na Punkcie Mleka

• W naszej szkole w klasach 1-3 realizowany jest Projekt Mamy Kota na Punkcie Mleka.To projekt finansowany z Funduszu Promocji Mleka realizowany przez Polską Izbę Mleka we współpracy z Polską Federacją Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Program objęty został Patronatem: Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Edukacji Narodowej, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Ministra Zdrowia.Wraz z Kotem Mieczysławem dzieci przekonują się, że warto pić mleko i jeść przetwory mleczne. Zdobywają wiedzę o unikalnej wartości odżywczej mleka oraz jego roli. Promujmy zdrowy styl życia od najmłodszych lat!