• Bieg Sedlaczka

• 9 września odbył się XVIII Bieg Sedlaczka, w którym wzięło udział 23 uczniów z naszej szkoły.
            Laura Kościelniak zdobyła III miejsce w kategorii dziewcząt klas 4-6, a Piotr Maniara IV miejsce w kategorii chłopców 7-8.
            GRATULUJEMY

• Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023

• 1 września rozpoczęliśmy Nowy Rok Szkolny :)

Przywitaliśmy w gronie naszych Uczniów pierwszoklasistów, którzy podczas uroczystej akademii zostali pasowani na uczniów naszej szkoły.

Wszystkim Uczniom oraz NAuczycielom życzymy owocnego roku szkolnego!

• Szkoły Pełne Talentów

• Zbieramy Talenciaki !

Rusza akcja Lidla, w której klienci sklepów będą otrzymywać Talenciaki – specjalne vouchery. Na stronie lidl.pl/szkoly można je przekazywać wybranej szkole. Odebrać je można za każde wydane na zakupy 50 zł (w zakupach musi znaleźć się owoc lub warzywo) i w formie papierowej przekazać szkole lub zeskanować kod i przekazać punkty na konto szkoły . Do wygrania atrakcyjne nagrody dla szkoły.

Zapraszamy do udziału w akcji i zbieranie Talenciaków dla naszej szkoły :)

Link do przekazania Talenciaków dla naszej Szkoły

• Drodzy Rodzice,

• Pedagog szkolny informuje, że do dnia 15 września br. należy złożyć do Urzędu Miejskiego w Tarnowskich Górach uzupełnione wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2022/2023.Wymagane druki wniosku wraz z oświadczeniami  dostępne są na stronie internetowej urzędu www.tarnowskiegory.pl w zakładce: „Dla mieszkańca”, „E_urząd”,  Edukacja-„Stypendium szkolne – pomoc materialna o charakterze socjalnym”, lub u p. Pedagog oraz w sekretariacie szkoły od 05.09.2022 od godziny 11.00.Jednocześnie informuję, że do wniosku należy dołączyć zaświadczenie lub oświadczenie o dochodach osiągniętych w miesiącu sierpniu 2022 r. oraz dokumenty poświadczające występowanie w rodzinie innych okoliczności uzasadniających trudną sytuację materialną. Obecnie wysokość dochodu na osobę w rodzinie wynosi 600 zł netto. Możliwe jest również składanie wypełnionych wniosków z załącznikami u p. Pedagog do dnia 14.09.2022.