Aktualności

          • Akademia Zakończenia Roku Szkolnego 2025/2026

          • Pożegnanie klas ósmych

             

            Podczas akademii dla klas V-VIII pożegnaliśmy tegorocznych Absolwentów

            Tradycyjnie podczas uroczystości zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody.

            Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom sukcesów.

            Do zobaczenia we wrześniu!

            Absolwentom życzymy powodzenia w dalszej drodze :)

          • Akademia Zakończenia Roku Szkolnego 2025/2026 dla uczniów klas I - IV

          • Zakończyliśmy kolejny Rok Szkolny :)

            Podczas akdemii przygotowanej przez klasę 3B zostały wręczone wyróżnienia dla wzorowych uczniów klas I-III, świadectwa z wyróżnieniem dla uczniów klas IV oraz nagrody :)

            Dziękujemy za wspólnie spędzony rok :)

            Do zobaczenia we wrześniu!

          • Rowerowy Maj 2026

          • W dniu 25 czerwca 2026 aktywni rowerzyści z naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy i bidony :)

            Gratulujemy wytrwałości i aktywnego udziału :)

          • Fotorelacja z konkursu "Mam Talent"

          • W dniu 24 czerwcz 2026 w naszej szkole odbył się konkurs "Mam Talent".

            Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i uczestnictwo :)

            Rozstrzygnięcie nastąpi podczas Zakończenia Roku Szkolnego :)

          • Zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026

          • Informujemy, że uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca 2026 roku na sali gimnastycznej:

            o godzinie 8:15 - klasy I - IV

            o godzinie 10:45 - klasy V - VIII

            Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapraszamy tylko Rodziców uczniów klas ósmych do udziału w pożegnaniu Absolwentów.

            Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich zaprasza na Mszę św. o godz. 9.30

          • Międzyszkolnym Wyzwaniu Wakacyjnym „Z Gwarkiem mi do twarzy”

          • Na prośbę Szkoły Podstawowej nr 12 w Tarnowskich Górach zapraszamy do wspólnej zabawy:

            Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza uczniów klas 1–8 do udziału w Międzyszkolnym Wyzwaniu Wakacyjnym „Z Gwarkiem mi do twarzy”.

             

            Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wakacji, poznawania historii Tarnowskich Gór oraz odkrywania wszystkich dzielnic naszego miasta. Uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć 13 tarnogórskich gwarków, zaznaczyć ich lokalizację na mapie oraz udokumentować swoje poszukiwania za pomocą fotografii.

             

            Wyzwanie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Tarnowskich Gór. Plansze konkursowe będą dostępne w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 12. Uzupełnione prace należy dostarczyć do 9 września

            2026 r.

            Osoby, które nie zdążą odebrać planszy przed wakacjami, będą mogły pobrać ją indywidualnie przez cały okres wakacyjny w godzinach pracy sekretariatu szkoły.

             

            Każdy uczestnik, który prawidłowo wykona zadanie, otrzyma pamiątkowy tarnogórski gadżet.

          • Wyniki konkursu "EKO Moda - Tu i teraz"

          • Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu EKO Moda.

            Oto zwycięzcy:

             

            Kategoria klas I-III

            I miejsce - Oliwia Ziaja kl.3; SP nr 5

            II miejsce - Marta Rudnicka kl.2; SP nr 5

            III miejsce - Pola Łapińska kl.1; SP nr 8

            Wyróżnienia:

            Laura Banasik kl.3; SP nr 5

            Natalia Musialik kl.2; SP nr 11

            Natalia Nowak kl.3; SP nr 15

             

            Kategoria klas IV-VIII

            I miejsce - Maja Żyła kl.7; ZSP nr 1

            II miejsce - Zofia Brynkus kl.4; SP nr 11

            III miejsce - Emilia Dragon kl.6; SP nr 11

            Wyróżnienia:

            Liliana Błaszczyk kl.7; ZSP nr 1

            Laura Tobor kl.4; ZSP nr 1

            Karolina Cieślińska kl.7; ZSP nr 1

             

            Gratulujemy zwycięzcom!

            Nagrody zostaną przekazane do szkół :)

             

            Dziękujemy za licznie nadesłane prace :)

            Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności!

            Poniżej galeria:

          • Gra terenowa z okazji Dnia Ziemi

          • W ubiegłym tygodniu, z okazji Dnia Ziemi uczniowie mieli okazję wziąć udział w szkolnej grze terenowej podczas której sprawdzili swoją wiedzę z zakresu ekologii :)

            Najlepsi wśród klas młodszych okazali się uczniowie klasy I b.

            Spośród klas 4-6 zwyciężyła klasa V a

            Gratulujemy!

          • Akademia z okazji Święta 3 Maja

          • W dniu dzisiejszym cała społeczność szkolna miała okazję uczestniczyć w Akademii z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja przygotowanej przez uczniów klas szóstych wraz z wychowawcami.

            Dziękujemy za upamiętnienie tak ważnego dla nas Święta :)

             

            Po akademii zostały wręczone nagrody dla uczniów klas drugich, którzy odnieśli sukcesy w Gminnym Konkursie Ekologicznym.

            Pierwsze miejsce: Mateusz Orlański z kl. II a oraz Alicja Labus z kl. II b

            Wyróznienia otrzymali: Maciej Cichy z kl. IIa; Milena Banasik z kl. IIa oraz Maja Stępień z kl. II b

            Gratulujemy :)

          • Podziękowania

          • Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Uczniom, którzy znaleźli czas i chęci w sobotę :) za nieocenioną pomoc przy porządkowaniu Szkolnego Ogrodu Botanicznego :)

            Praca mamy nadzieję przyniosła satysfakcję, a uczniowie mogą cieszyć się pięknie wysprzątanym ogrodem :)

            DZIĘKUJEMY!

          • Sukcesy naszych uczniów

          • Z wielką radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w tegorocznych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

            Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przdmiotowego z Języka niemieckiego uzyskała uczennica klasy VII b Magdalena Wockenfuβ. Wielkie brawa!

            Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przdmiotowego z Języka polskiego uzyskała uczennica klasy VIII b Alicja Rączka. Gratulacje!

            Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przdmiotowego z Języka niemieckiego uzyskał uczeń klasy VIII b Daniel Maniurka. Gratulacje!


          • Wyniki konkursu

          • Serdecznie gratulujemy zajęcia I miejsca w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Niech para się postara". Mistrzami okazali się Weronika Gajda z klasy 4a i Piotr Jadczyk z klasy 4b.
            Życzymy kolejnych sukcesów!

          • MISTRZ MATEMATYKI

          • W dniu dzisiejszym tj. 1.04.2026r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na Mistrza Matematyki.
            Komisja wyłoniła zwycięzców:

            Klasa I- Anna Bodora

            Klasa II- Oliwier Moczek i Radosław Osadnik

            Klasa IV- Weronika Gajda i Piotr Jadczyk

            KlasaVI- Jakub Gajda

            Klasa VII- Milena Wylenżek

            Klasa VIII- Jakub Korzonek

            MISTRZOM GRATULUJEMY! Zachęcamy do udziału w konkursie w następnym roku