W dniu 25 czerwca 2026 aktywni rowerzyści z naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy i bidony :)
Gratulujemy wytrwałości i aktywnego udziału :)
W dniu 25 czerwca 2026 aktywni rowerzyści z naszej szkoły otrzymali pamiątkowe dyplomy i bidony :)
Gratulujemy wytrwałości i aktywnego udziału :)
W dniu 24 czerwcz 2026 w naszej szkole odbył się konkurs "Mam Talent".
Gratulujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i uczestnictwo :)
Rozstrzygnięcie nastąpi podczas Zakończenia Roku Szkolnego :)
Informujemy, że uroczyste zakończenie Roku Szkolnego 2025/2026 odbędzie się 26 czerwca 2026 roku na sali gimnastycznej:
o godzinie 8:15 - klasy I - IV
o godzinie 10:45 - klasy V - VIII
Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapraszamy tylko Rodziców uczniów klas ósmych do udziału w pożegnaniu Absolwentów.
Ksiądz Proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Bobrownikach Śląskich zaprasza na Mszę św. o godz. 9.30
Na prośbę Szkoły Podstawowej nr 12 w Tarnowskich Górach zapraszamy do wspólnej zabawy:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3 w Tarnowskich Górach serdecznie zaprasza uczniów klas 1–8 do udziału w Międzyszkolnym Wyzwaniu Wakacyjnym „Z Gwarkiem mi do twarzy”.
Celem przedsięwzięcia jest zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania wakacji, poznawania historii Tarnowskich Gór oraz odkrywania wszystkich dzielnic naszego miasta. Uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć 13 tarnogórskich gwarków, zaznaczyć ich lokalizację na mapie oraz udokumentować swoje poszukiwania za pomocą fotografii.
Wyzwanie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych z terenu Tarnowskich Gór. Plansze konkursowe będą dostępne w sekretariacie Szkoły Podstawowej nr 12. Uzupełnione prace należy dostarczyć do 9 września
2026 r.
Osoby, które nie zdążą odebrać planszy przed wakacjami, będą mogły pobrać ją indywidualnie przez cały okres wakacyjny w godzinach pracy sekretariatu szkoły.
Każdy uczestnik, który prawidłowo wykona zadanie, otrzyma pamiątkowy tarnogórski gadżet.
Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu EKO Moda.
Oto zwycięzcy:
Kategoria klas I-III
I miejsce - Oliwia Ziaja kl.3; SP nr 5
II miejsce - Marta Rudnicka kl.2; SP nr 5
III miejsce - Pola Łapińska kl.1; SP nr 8
Wyróżnienia:
Laura Banasik kl.3; SP nr 5
Natalia Musialik kl.2; SP nr 11
Natalia Nowak kl.3; SP nr 15
Kategoria klas IV-VIII
I miejsce - Maja Żyła kl.7; ZSP nr 1
II miejsce - Zofia Brynkus kl.4; SP nr 11
III miejsce - Emilia Dragon kl.6; SP nr 11
Wyróżnienia:
Liliana Błaszczyk kl.7; ZSP nr 1
Laura Tobor kl.4; ZSP nr 1
Karolina Cieślińska kl.7; ZSP nr 1
Gratulujemy zwycięzcom!
Nagrody zostaną przekazane do szkół :)
Dziękujemy za licznie nadesłane prace :)
Wszystkim uczestnikom gratulujemy kreatywności!
Poniżej galeria:
UWAGA! Zebranie klasy V b nie odbędzie się.
W ubiegłym tygodniu, z okazji Dnia Ziemi uczniowie mieli okazję wziąć udział w szkolnej grze terenowej podczas której sprawdzili swoją wiedzę z zakresu ekologii :)
Najlepsi wśród klas młodszych okazali się uczniowie klasy I b.
Spośród klas 4-6 zwyciężyła klasa V a
Gratulujemy!
W dniu dzisiejszym cała społeczność szkolna miała okazję uczestniczyć w Akademii z okazji Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja przygotowanej przez uczniów klas szóstych wraz z wychowawcami.
Dziękujemy za upamiętnienie tak ważnego dla nas Święta :)
Po akademii zostały wręczone nagrody dla uczniów klas drugich, którzy odnieśli sukcesy w Gminnym Konkursie Ekologicznym.
Pierwsze miejsce: Mateusz Orlański z kl. II a oraz Alicja Labus z kl. II b
Wyróznienia otrzymali: Maciej Cichy z kl. IIa; Milena Banasik z kl. IIa oraz Maja Stępień z kl. II b
Gratulujemy :)
Serdecznie dziękujemy Rodzicom i Uczniom, którzy znaleźli czas i chęci w sobotę :) za nieocenioną pomoc przy porządkowaniu Szkolnego Ogrodu Botanicznego :)
Praca mamy nadzieję przyniosła satysfakcję, a uczniowie mogą cieszyć się pięknie wysprzątanym ogrodem :)
DZIĘKUJEMY!
Z wielką radością informujemy o sukcesach naszych uczniów w tegorocznych Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.
Tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Przdmiotowego z Języka niemieckiego uzyskała uczennica klasy VII b Magdalena Wockenfuβ. Wielkie brawa!
Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przdmiotowego z Języka polskiego uzyskała uczennica klasy VIII b Alicja Rączka. Gratulacje!
Tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przdmiotowego z Języka niemieckiego uzyskał uczeń klasy VIII b Daniel Maniurka. Gratulacje!
Serdecznie gratulujemy zajęcia I miejsca w międzyszkolnym konkursie matematycznym "Niech para się postara". Mistrzami okazali się Weronika Gajda z klasy 4a i Piotr Jadczyk z klasy 4b.
Życzymy kolejnych sukcesów!

W dniu dzisiejszym tj. 1.04.2026r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu na Mistrza Matematyki.
Komisja wyłoniła zwycięzców:
Klasa I- Anna Bodora
Klasa II- Oliwier Moczek i Radosław Osadnik
Klasa IV- Weronika Gajda i Piotr Jadczyk
KlasaVI- Jakub Gajda
Klasa VII- Milena Wylenżek
Klasa VIII- Jakub Korzonek
MISTRZOM GRATULUJEMY! Zachęcamy do udziału w konkursie w następnym roku
Nasza szkoła po raz kolejny bierze udział w Kampanii "Rowerowy Maj".
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji :)
Zgody na udział w kampanii zostały przesłane do rodziców poprzez dziennik elektroniczny. Można je także pobrać w sekretariacie szkoły.
Informacje na temat akcji oraz regulamin organizatora jest dostępny pod adresem:
18 marca w Zespole Szkolno- Przedszkolnym nr 3 w Reptach Śląskich odbyła się 25 edycja międzyszkolnego konkursu gwary śląskie "Po naszymu pogodomy.... pośpiywomy". Uczniowie naszej szkoły w składzie Paulina Kalyta z klasy 1b, Helena Kempa z klasy 2c oraz Piotr Binkowski z klasy 4a pięknie się zaprezentowali. Konkurencja była duża. Wysłuchaliśmy 28 prezentacji uczestników konkursu, którymi byli uczniowie szkół tarnogórskich. Jury konkursu doceniło talent recytatorski uczniów naszej szkoły.
Paulinka Kalyta zdobyła I miejsce za recytację wiesza „Ślonski Hilary”
III miejsce powędrowało do Piotrka Binkowskiego, który opowiedział po śląskę bajkę „Wilk i siedym małych kozicek”
Recytatorom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!
13 marca b.r. świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Liczby Pi. Podczas lekcji matematyki zgłębialiśmy tajemnice tej liczby, natomiast na 15 minutowych przerwach uczniowie klasy 7a zapraszali do sali nr 11 na stacje zadaniowe. Atrakcji było co nie miara: puzzle, kolorowanki, łańcuchy z liczbą Pi, diagramy i wykonane przez uczniów książeczki.
Liczba PI w tym dniu królowała i było jej wszędzie pełno.
Powered by aSc EduPage